Summa S One D60

Ürün Kodu : 831
Marka : Summa
45,758.05 TL

Summa S One kesiciler yılların deneyimine dayalı olarak, tamamen kullanıcı faydaları düşünülerek, son teknoloji ile yeniden tasarlandı ve üretildi. Uzun metrajlı kesimlerde olağanüstü güvenilir kusursuz kesim kalitesi ve çok daha fazlası.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 480 06 03

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.  • Ürün Açıklaması
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları (0)
  • Teslimat İade

Özellikler

Ergonomik Dokunmatik Ekran

Sezgisel menü sistemi ve ergonomik dokunmatik ekran, menüler arasında zahmetsizce gezinmenizi sağlar. Dokunsal ve kullanımı kolay yeni dokunmatik ekran üzerinde birçok bilgi, kolayca erişebileceğiniz bir şekilde görüntülenir.

Optik Konumlandırma Sistemi

Optik Konumlandırma Sistemi, otomatik bir kontur hizalama sistemidir. OPOS X sensör teknolojisi, aynı iş üzerinde 64x2 adete kadar işaretçi atabilme ve okuma özelliğine sahiptir. Birden fazla işin operatör müdahalesi olmadan kesilmesini sağlayan OPOS BARKOD sistemi ile de tam otomatik bir iş akışının keyfini çıkarın.


Yüksek Hızlı Kesim Kafası

S One'ın yeni, güçlü ve sağlam kesim kafası, en zorlu grafiklerde bile yüksek hızlarda ve hassasiyette kusursuz kesimler yapmasını sağlar. Yüksek performansın keyfi sizin!

Akıllı Medya Sistemi

Summa kesicileri, kesim bilgilerinin optimize edilmesi için bir çok akıllı program ile donatılmıştır. Tüm Summa serilerinde, harf ve karmaşık grafiklerin hassas şekilde kesimini sağlayan gelişmiş vektör teknolojisi kullanılır. Vektör teknolojisi ile kesim süresi ciddi şekilde azalır, kıvrımlar yumuşatılır. Böylelikle motor daha az çalışır ve kesicinin ömrü uzar.

Ethernet, USB ve YENİ WiFi Bağlantısı

YENİ EKLENEN WiFi yada Ethernet, USB bağlantıları ile network ağı üzerindeki herhangi bir bilgisayardan Summa kesicinize iş gönderebilirsiniz. Bilgisayarınız ve Summa kesiciniz birbirinden uzakta yada farklı konumlarda olabilir.

Kusursuz Hassasiyet İçin PATENTLİ Efsanevi Malzeme Çekme Sistemi

Summa'nın güçlü servo motorlarla birleştirilmiş özel MicroSprocket ™ malzeme çekme sistemi ile uzun metrajlı işleri kaydırmadan, kusursuz bir şekilde kesebilirsiniz.

Gelişmiş Kullanım Kolaylığı

Mekanik olarak ayarlanabilen parçalar operatörün bir sonraki kesim işine hızlıca geçişini kolaylaştırmak için açık mavi renkle vurgulandı.

OPOS Xtra

OPOS’un bir sonraki evrimi OPOS Xtra’dır. Bu hizalama metodu, tasarımlar arasında her satıra ek XY çizgileri ekleyerek, baskı uzunluğu boyunca düzensiz malzeme deformasyonlarını gidermek için tasarlanmıştır. Özellikle küçük etiket kesimleri için doğruluğu ve hizalama metodolojisini artırarak kesimlerin kusursuz olmasını sağlar.

Summa GoSign. İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Yazıldı.

GoSign yazılımının esnek yapısı sayesinde iş akışınızı yönetebilir , fonksiyonlarını özelleştirebilir , otomasyonlu iş akışı belirleyebilme, grafik programlarına kolay adapte olabilen plugin’leri ve daha fazlası ile GoSign, Summa kesicilerde ilk tercihiniz olacaktır.