Konuşma fonksiyonu 200 karakter ile sınırlıdır
 
 
Garanti ve İade
 

Siparişin Teslimat Süresi 

 

Nismarket.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden , siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair emailin size yollanması gereklidir.

 

 

Hafta sonu Siparişleri           

 

Cumartesi günü öğlen 12:00 den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren işleme konur. Cumartesi günü 12:00 den sonra verdiğiniz siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

 

Havale    

 

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

 

 

Alıcı Bilgileri  

 

Nismarket.com dan vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı yada alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız. 

 

 

Adres Bilgileri

 

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

 

Hatalı ve Eksik Siparişler

 

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

 

 

İADE ŞARTLARI

 

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satınılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.


- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş v.b. ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. 

- İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


- İadesi yapılacak olan ürünler, Akoni Reklam Ürünleri'nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla verilecektir.

 

 

Müşteri Tercihinden Kaynaklı İadeler

 

Nismarket.com alışveriş sitesinden satın almış olduğunuz ürün sizin istediğiniz ürün ise ve size doğru bir şekilde gönderilmiş ancak siz yine de memnun değilseniz veya ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa üründe çizik ve  hasar yoksa ve ürün kutusu ve aksesuarları eksiksiz bir şekilde duruyorsa ürün bedelinin yüzde 10 kesilmesini kabul etmek şartı ile fatura tarihinden ilk 20 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz

Yukarıda belirtilen iade koşulları "Metrajlı" ürünler için geçerli değildir. Metrajlı ürünler şahsa özel olarak hazırlandığı için kesinlikle iyade alınmayacaktır. Metrajlı ürünlerde renk ve ebat  tercihlerinizden emin olarak siparişinizi tamamlayınız. Belirtilen tercihlerden kaynaklı iade talepleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.  


İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seçenekler : Geçmiş : Geribildirim : Donate Kapat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4